08.01.2017 Pazar Basketbol iddaa tahminleri

By | 8 Ocak 2017

8 Ocak Pazar basketbol iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

740 Beşiktaş – Fenerbahçe

Kendi sahasında oynadığı maçlarda, özellikle ilk devredeki tempolu ve yüksek yüzdeli oyunuyla dikkat çeken BJK, az da olsa yorgun olması beklenen Fenerbahçe’ye karşı seyircisi önüne çıkacak.Kendi evinde oynadığı 6 maçın hiçbirine devrede mağlup girmeyen siyah beyazlılar bu maçtada benzer performansı sahaya koyabilirler. Dolayısıyla, ilk devre seyircisi önünde iştahlı ve agresif başlaması beklenen kartal, Fb’ye zorluk çıkarabilir.

744 Manresa – Canarias

ACB’nin 2 galibiyetli ve en zayıf takımı olarak görünen Manresa, evinde 7 deplasman maçından 4 galibiyet çıkarn Tenerife’yi ağırlıyor. Tenerife son 7 resmi maçından sadece 1 mağlubiyet aldı ve oldukça formda bir görüntü veriyor. Manresa ise sadece local ligini oynadığı ortamda son 1o haftada sadece 1 galibiyet aldı. 2 takım arasında ciddi kadro ve potansiyel farkı var. Tenerife’nin handikapı aşarak kazanması normal sonuç olmalı.

8.01.2016 Pazar iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta içi maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir