105 Alanyaspor-Gaziantepspor iddaa tahmini

By | 5 Kasım 2016

05 Kasım Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 105 kodlu Alanyaspor-Gaziantepspor maçı iddaa yorumu:

105 Alanyaspor-Gaziantepspor:

Hayatlarında birbirini hiç görmemiş 11 futbolcuyu (onların 10 tanesi yabancı) aynı anda sahaya sürüp, kısa vadede başarı beklemek hayalcilik. Alanya Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, ‘Vagner Love bu kadar gol kaçırıyorsa ben ne yapayım?’ diyerek kendini kurtarmaya çalışmasına rağmen aslında takıma hiçbir şey vermiyor. Love’un girdiği pozisyonlar ya bireysel çabalarla gerçekleşiyor, ya da rakip hatalardan. Kurgu yok, organizasyon, yardımlaşma yok! Osmanlı galibiyetine rağmen G.Antep’e de güvenilmez. Sıkıcı bir 90 dakika bekliyorum.

Tahmin:2,5 Altı/Üstü Alt  1.65

 
Bilgisayar tahminleri:

2,5 Altı/Üstü Üst1.70
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.
  • Ortalama 1,3 isabetli şutla , takımının ligde en fazla isabetli şut çeken oyuncusu olan Nabil Ghilas (Gaziantepspor) bu maçta sakatlığı nedeniyle oynayamayacak.
  • Ortalama 2,0 şutla , takımının ligde en fazla şut çeken oyuncusu olan Nabil Ghilas (Gaziantepspor), bu maçta sakatlığı nedeniyle oynayamayacak.
  • Gaziantepspor bu sezon 2,7 orana sahip olduğu tek maçta berabere kaldı.
  • Multigroup Alanyaspor, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 2 maçta da mağlup oldu.
  • Gaziantepspor, bu sezon favori olarak çıkmadığı 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti.
  • Bu sezon ligde, 1,9 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %40 oranında galip geldiler. (2 / 5)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %28,13 oranında berabere tamamlandı. (9 / 32)
  • Bu sezon ligde, 2,7 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %25 oranında galip geldiler. (1 / 4)

05.11.2016 Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta sonu maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir