133 Real Madrid-Leganes iddaa yorumu

By | 6 Kasım 2016

06 Kasım Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 133 kodlu Real Madrid-Leganes maçı iddaa yorumu:

133 Real Madrid-Leganes :

Bu senenin yeni modası 3 handikap, iddaaseverlerin kazanamaması için daha sık karşımıza çıkmaya başladı. Bu maç riskini almaya gerek yok ama illa oynayacaklar, Malaga’dan 4 yiyen Leganes, Real’den de yer diye düşünebilir.Leganes bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta mağlup oldu. Leganes bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. Real Madrid bu sezon ligde oynadığı son 3 maçı kazandı. Real Madrid bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. İki takım arasında oynanan son 2 maçı Real Madrid kazandı.

Tahmin:Maç Sonucu 1 1.50

Bilgisayar tahminleri:

  • Leganes bu sezon 2,4 orana sahip olduğu 2 maçta 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Real Madrid, bu sezon favori olarak çıktığı 9 maçta 7 galibiyet ve 2 beraberlik elde etti.
  • Leganes, bu sezon favori olarak çıkmadığı 10 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etti.
  • Bu sezon ligde, 2,4 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %16,67 oranında galip geldiler. (1 / 6)
  • Bu sezon ligde, 1,8 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %33,33 oranında galip geldiler. (1 / 3)

 

06.11.2016 Pazar iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta sonu maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir