196 Ermenistan-Romanya iddaa tahmini

By | 8 Ekim 2016

8 Ekim Cumartesi gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 196 iddaa kodlu Ermenistan-Romanya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek…

196 Ermenistan-Romanya:

Bildiğiniz üzere Romanya’nın başında artık Daum var. Uzun süren işsizlik döneminin sonunda Alman hocanın motivasyonu son derece yüksek. Rusescu, Torje, Pintilii, Chiriches gibi isimleri çağırmasa da mevcutlar içinden iyi bir kadro çıkaracağını tahmin ediyorum. Ermenistan’da ise büyük yıldız Mkhitaryan sakat. Onsuz nasıl organize olacakları belirsiz. Ayrıca kadronun büyük bölümünü yeniden inşa ettiler, gençleri çağırdılar. Mevcut şartlarda Romanya ağır basıyor.

İddaa Tahmin:  Maç Sonucu 2   1.85

 

Bilgisayar Tahmini:

İlk Yarı Sonucu 2   2.60
İki takım arasında oynanan son 2 maçın tamamında Romanya ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.
  • Romanya, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçta berabere kaldı.
  • Ermenistan, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 2,9 oran verilen maçlar %50 oranında berabere tamamlandı. (2 / 4)

08.10.2016  günü maç  Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Cumartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçları sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir