293 Gürcistan – Avusturya iddaa tahmin

By | 4 Eylül 2016

5 Eylül Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 293  iddaa kodlu Gürcistan – Avusturya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek

 

293 Gürcistan – Avusturya :

U17’sinden U21’ine, Kadınlar Takımı’ndan Erkeklere… Her alanda Avusturya Futbolu yanında olduğum malum. Gürcistan karşısında da bu kaliteli ülke yanında yer alacağım. Buna sebep olan tavrım disiplin! Bizde A Milli Takım mesela, 50 oyuncu sayarız milli olabilecek olan. U21 olan şu anda 50 oyuncu sayarız, bunların belki 10 tanesini 5 sene sonra A Milli olur! U17’ye inersek bu sayı 1-2’ye düşer… Avusturya’da öyle değil… Avusturya’da ilk onbiri sayarsınız, 2-3 fire ile! Aday kadro zaten net, 30-35 oyuncudan 20-25’i…. Başka yok! Bunu sağlayan şey, antrenörler… u17’sinde u19’unda u21’inde, A Takım’da, antrenör değişse bile… ‘Torpil yok, husumet yok, kıskançlık yok, yetenekli kimse o oyuncular devam’. Bunun sayesinde 16 yaşında milli olan oyuncu 10 sene sonra da 26’sında A Takım’da oynuyor! Bu gibi ülke karşısında Gürcistan çok yetersiz kalır.

İddaa Tahmin: Maç Sonucu 2   1.70

 

Bilgisayar Tahmini:

  •  Bu sezon ligde, 1,7 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)

 

05.09.2016  günü maç  Pazartesi  maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlarıı sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir