297 Arnavutluk – Makedonya Dünya Kupası eleme maçları

By | 4 Eylül 2016

5 Eylül Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 297  iddaa kodlu Arnavutluk – Makedonya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek

 

297 Arnavutluk – Makedonya :

Arnavutluk da Fransa 2016’da pek çok futbolseverden gönül desteği çok alan bir takım oldu. Cana’nın takımdan ayrılması, Kosova’nın milli takım seviyesinde UEFA’ya girmesi takımı etkileyecektir ama evlerinde Makedonlar önünde kazanmaya yakınlar.

İddaa Tahmin: Maç Sonucu 1   1.60

 

Bilgisayar Tahmini:

  • Bu sezon ligde, 1,6 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)

 

05.09.2016  günü maç  Pazartesi  maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlarıı sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir