298 Hırvatistan-Türkiye DKE mac Tahmini

By | 4 Eylül 2016

5 Eylül Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 298  iddaa kodlu Hırvatistan – Türkiye maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek

 

298 Hırvatistan – Türkiye :

Hazırlık maçında Rusya karşısında beraberlik bekliyordum, skor da sorulsa 0-0 derdim, fazlasını beklemezdim çünkü hem yeni bir kadronun düşük baskı altında oynayacağı maçtı, hem de ligin henüz başı olunca, transfer dönemi devam ederken oynayınca, ister istemez motivasyon yüksek olamazdı… Bu maç ise farklı. Hırvatistan bizden çok daha güçlü, bunu inkar eden olursa zorlamaya gerek yok, tartışmaya gerek yok, onun futbol bilgisizliği ile uğraşmak yersiz… Dünya üzerinde futboldan anlayan hiçkimse Türkiye’nin kadrosu Hırvatistan’dan güçlü diyemez… Ama ben bugün daha zayıf da olsak, bundan 4-5 sene sonra dengeleyeceğiz farkı diyorum! Yabancı sayısındaki artışın olumlu etkisi olacak çünkü Türkiye’de futbolun gelişmesi mümkün değil, oyuncularımız gitmeli… diyordum! Yabancı sayısının artışı da oyuncuları gitmek zorunda kalmasına, burada kolay para kazanamayacak olmalarına sebep olacak diyordum! Enes Ünal’ın gidişi… Enes üzerindeki etkisini gördük! Fisiksel bile müthiş fark var ki henüz çok erken, 2-3 sene sonra daha da belirgin olacak. Salih Uçan’ın yedek kalarak oynamadan ne kadar geliştiği malum! Türkiye’de kalsaydı bu oyuncular, hiçbir şekilde bu kadar gelişemezlerdi… Bizim gençler gitmeye devam etmeli. Hırvatistan’ın kadro kalitesini birkaç sene sonra yakalarız, sonrasında da geçeriz… Bugün onlar güçlü ama bizim de gol atacağımızı düşünüyorum. İzlenesi maça yakınım.

İddaa Tahmin: 2,5 Altı/Üstü Üst   1.85

 

İki Takım Arasında Oynanan Son 5 Resmi Maçta:

 • 3 maçı Hırvatistan kazanırken, 2 maç berabere bitti.Türkiye bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
 • Hırvatistan 7 gol atarken, Türkiye 4 golle karşılık verdi.
 • 4 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
 • Maçların tamamında tarafların en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
 • 4 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
 • Hırvatistan 4 maçta ilk golü atan taraf olurken, 1 maçta taraflar gol bulamadı.

 

Bilgisayar Tahmini:

 • Maç Sonucu 0 3.70
  İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maç berabere tamamlandı.

 

 • Karşılıklı Gol Yok  1.45
  İki takım arasında oynanan son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

 

 • İlk Yarı Sonucu 0 2.20
  İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçın tamamında ilk yarılar berabere tamamlandı.

05.09.2016  günü maç  Pazartesi  maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlarıı sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir