300 İsrail-İtalya iddaa yorumu

By | 4 Eylül 2016

5 Eylül Pazartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 300  iddaa kodlu İsrail – İtalya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek

 

300 İsrail – İtalya:

İtalya ve İspanya aynı grupta. İki takımda liderlik için müthiş bir mücadele içinde olacak. Birbirleriyle yapacakları maçlar kadar bu maçlarda da puan kaybetmemek iki takım için önemli. İtalya’nın Fransa’ya 3-1 yenildiği maçı izledim. Kötü değillerdi ama Fransa gerçekten çok iyi bir hava yakaladı. İtalya’nın bu maçı kazanmasını bekliyorum.

İddaa Tahmin: Maç Sonucu 2   1.45

 

05.09.2016  günü maç  Pazartesi  maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlarıı sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir