305 Finlandiya-Hırvatistan iddaa yorumu

By | 8 Ekim 2016

9 Ekim Pazar gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 305 iddaa kodlu Finlandiya-Hırvatistan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek…

305 Finlandiya-Hırvatistan:

Hafta içinde İzlanda’yı bir hayli zorlayan Finlandiya, fizik güce oldukça dayalı geçen bu maçta bana göre biraz yoruldu. Üstelik rakip teknik kapasitesi yüksek, tabiri caizse topu koşturmayı seven fakat en az o kadar da koşan Hırvatistan. İlk maçımızda deplasmanda 1 puan almış olabiliriz fakat maçı bir hatırlamakta fayda var. Hırvatistan bize karşı oynadığı oyunu oynarsa zaten kazanacaktır. Vitesi biraz artırsalar handikaba koşarlar. Fakat ben riski artırmadan doğrudan Hırvatistan galibiyeti öneriyorum.

İddaa Tahmin:Maç Sonucu 2 1.30

Bilgisayar Tahmini:

  • Finlandiya bu sezon 4,3 orana sahip olduğu tek maçta mağlup oldu.
  • Hırvatistan, bu sezon favori olarak çıktığı 2 maçta 1 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti.
  • Finlandiya, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,3 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %66,67 oranında galip geldiler. (4 / 6)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,75 oran verilen maçlar %20 oranında berabere tamamlandı. (1 / 5)
  • Hırvatistan bu sezon 1,3 orana sahip olduğu 2 maçta 1 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti.

09.10.2016  günü maç  Pazar maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazar gününe özel maçların  yorumları Günün Maçları sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir