458 Arsenal-Paris St Germain iddaa yorumu

By | 22 Kasım 2016

Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları 23 Kasım Çarşamba günü de hız kesmeden devam ediyor. Günün Maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 458 kodlu Arsenal-Paris St Germain  maçına özel iddaa tahmini. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

458 Arsenal-Paris St Germain

Onar puanlı Arsenal ve PSG için kalan iki maçın tek manası grupta lider olmak. Diğer taraftan da liglerinde Arsenal açısından zorlu maçlar geride kaldı, daha kazanılabilecek fikstürleri var, haliyle rahatladılar. PSG zaten formda, ligde kağıt üstü rakipler var gibi ama Monaco bence Nice ile kıyaslanamaz. Tek rakip Monaco. Ligde sorun edecekleri fikstür olmadığından aralarındaki maça odaklanabilirler. Gollerden yanayım.

Tahmin:2,5 Altı/Üstü Üst  1.60

  • Arsenal, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 3 maçı da kazandı.
  • Bu sezon ligde, 2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %14,29 oranında galip geldiler. (1 / 7)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3 oran verilen maçlar %30,77 oranında berabere tamamlandı. (4 / 13)

23.11.2016 Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Şampiyonlar ligi maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir