460 Napoli-Beşiktaş iddaa tahmini

By | 18 Ekim 2016

19 Ekim Çarşamba gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. 460 kodlu Napoli-Beşiktaş maçına özel iddaa tahmini. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

460 Napoli-Beşiktaş

Kabul edelim Beşiktaş için kolay bir 90 dakika olmayacak. Hücum gücü tartışılmaz bir kadro karşısında olacağız. Maçın hakemi Karasev zaten başlı başına problemin en büyüğü! Napoli savunmasının üst düzey olmaması, kolay goller yemeleri gibi sebepler sayesinde Beşiktaş’ın da gol veya goller bulması mümkün olduğundan en ideal bahis ÜST gibi duruyor

Tahmin:2,5 Altı/Üstü Üst  1.35

Bilgisayar Tahmini:

  • Napoli, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 2 maçı da kazandı.
  • Beşiktaş, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta berabere kaldı.
  • Bu sezon ligde, 1,2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %76,92 oranında galip geldiler. (10 / 13)

Çarşamba  iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta içi Şampiyonlar Ligi maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir