474 Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland iddaa tahmini

By | 5 Ekim 2016

6 Ekim Perşembe gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı.. 474 iddaa kodlu Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek…

474 Birleşik Arap Emirlikleri-Tayland:

Japonya deplasmanında sürpriz yapan Birleşik Arap Emirlikleri, grubun ortalama ekiplerinden. Şansları belki düşük ama Tayland’dan daha kaliteli oldukları kesin. Tayland ise ilk iki maçını da kaybederken, iki karşılaşmada da etki gösterememişti. Bu maçta da puan alabileceklerini sanmıyorum. Birleşik Arap Emirlikleri iç sahada galibiyete uzanır.

İddaa Tahmin:  Maç Sonucu 1 1.20

 

Bilgisayar Tahmini:

  • Tayland, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 2 maçta da mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 4,3 oran verilen maçlar %33,33 oranında berabere tamamlandı. (1 / 3)
  • Bu sezon ligde, 8 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %33,33 oranında galip geldiler. (1 / 3)
  •  

06.11.2016  günü maç  Perşembe maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Perşembe gününe özel maçların  yorumları Günün Maçları sitemizde olacaktır.Dünya Kupası Eleme maçlarına özel yorumlar ve Dünya Kupası Eleme maçları Günün Maçları sitemizde siz değerli site takipçilerimize sunuluyor olacaktır.Sitemizi takipte kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir