478 Qabala-Anderlecht iddaa yorumu

By | 23 Kasım 2016

UEFA AVRUPA Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları 24 Kasım Perşembe günü de hız kesmeden devam ediyor. Günün Maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 478 kodlu Qabala-Anderlecht  maçına özel iddaa tahmini. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

478 Qabala-Anderlecht

Qabala karşısındaki maçına TSİ 19’da çıkacak olan Anderlecht için grubun diğer maçında St.Etienne-Mainz sonucu öngörmek mümkün değil. Haliyle St.Etienne kazanırsa diye düşünemezler! Her durumda Mainz’ın da kazanma ihtimali ve son maçta gruptan elenme durumlarını düşünmeleri gerekecek. O sebeple de Qabala karşısında, ki puansız Qabala, grupta haliyle şansı kalmayan, Anderlecht’e kıyasla hem tecrübesiz, hem zayıf takım! Bu takım karşısında üç puan hedeflemek zorundalar. Bu üç puandan yanayım.

Tahmin:Maç Sonucu 2 1.45

Bilgisayar Tahmini:

  • Anderlecht, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 4 maçı da kazandı.
  • Kabala, bu sezon favori olarak çıkmadığı 8 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde etti.
  • Bu sezon ligde, 4,6 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %14,29 oranında galip geldiler. (3 / 21)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,4 oran verilen maçlar %30 oranında berabere tamamlandı. (6 / 20)
  • Bu sezon ligde, 1,45 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %62,5 oranında galip geldiler. (15 / 24)

24.11.2016 Perşembe iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta içi maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. UEFA AVRUPA LİGİ İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir