487 Gent-Shakhtar Donetsk maç yorumu

By | 2 Kasım 2016

UEFA AVRUPA Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları 3 Kasım Perşembe günü de hız kesmeden devam ediyor. Günün Maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 487 kodlu Gent-Shakhtar Donetsk  maçına özel iddaa tahmini. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

487 Gent-Shakhtar Donetsk

Gent, iç sahada enteresan tempolara çıkabilen bir takım. Aldığı skorlara bakıp da, ‘O kadar da gol atamıyorlar’ diyebilirsiniz ama bu durum tamamen forvetlerin bitiricilik konusundaki sıkıntılarıyla alakalı. Yoksa durmaksınız atak yapıyorlar. Oyunu soğutmak ev sahibinin literatüründe yok. Tabii Gent bir yandan atak yaparken, diğer yandan savunmada çok fazla boşluk bırakabilen bir takım. Shakhtar, o boşlukları dünyada en iyi değerlendirebilecek ekiplerden. Konuk ekibin ligdeki rahat konumu da Avrupa Ligi’nde ciddi oynamasını sağlıyor. İyi orandan galibiyetleri kuponlara girebilir. ‘2.5 üstü’ yazacaklara da itirazım olmaz.

Tahmin:Maç Sonucu 2   1.80

Bilgisayar Tahmini:

  • Shakhtar Donetsk bu sezon 1,8 orana sahip olduğu tek maçı kazandı.
  • Shakhtar Donetsk, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 5 maçı da kazandı.
  • AA Gent, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 2 maçı da kazanamadı.
  • Bu sezon ligde, 3 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %10 oranında galip geldiler. (2 / 20)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %32,69 oranında berabere tamamlandı. (17 / 52)
  • Bu sezon ligde, 1,8 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (7 / 14)

03.11.2016 Perşembe iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta içi maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir