488 Toledo-Villarreal iddaa yorumu

By | 30 Kasım 2016

30 Kasım Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

488 Toledo-Villarreal :

Bu sezona kusursuza yakın bir başlangıç yapan Villarreal, son haftalarda düşüşe geçti. Bu karşılaşma onlar için hem oynamayan oyuncuları kullanma hem de moral kazanmak anlamında oldukça önemli olacak. Toledo ise ikinci ligde oldukça önemli bir performans sergiliyor ve sezon sonuna kadar da buna devam edeceklerinin mesajını veriyorlar. Şimdi siklet büyütüp daha da moral kazanma şansına sahipler Villarreal’i yenmek için sahada olacaklar. Bu iş o kadar kolay olmayacak ama iki takımın da galibiyet denemeleri maçın ‘üst’ olmasına neden olacaktır.

Tahmin:2,5 Altı/Üstü Üst 1.65

Bilgisayar Tahmini:

Maç Sonucu 21.45
İki takım arasında oynanan son 2 maçı Villarreal kazandı.

30.11.2016 Çarşmba iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta içi maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir