527 Inter Turku-Vaasa iddaa tahmini

By | 25 Eylül 2016

26 Eylül Pazartesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…527 iddaa Inter Turku-Vaasa maçına özel yorum!

 

527 Inter Turku-Vaasa:

Inter Turku biraz geç oldu ama ritmini buldu. Artık iyi futbollarının sonuçlarını puan olarak da almaya başladılar. VPS’de ise serbest düşüş devam ediyor. Ligde de artık hiçbir hedefleri kalmadı için bu deplasmanda fazla şansları olduğunu düşünmüyorum.

Tahmin:  Maç Sonucu 1   2.00

 

 

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:

 • İnter Turku 2, VPS Vaasa 4 galibiyet elde ederken 4 maç beraberlikle sonuçlandı.
 • İnter Turku 7 gol atarken, VPS Vaasa 10 golle karşılık verdi.
 • 6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
 • 3 maçta karşılıklı gol olurken, 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
 • 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
 • İnter Turku 1 ve VPS Vaasa 6 maçta ilk golü atan taraf oldular.

 

Bilgisayar Tahminleri:

 • 2,5 Altı/Üstü Alt  1.50
  Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. VPS Vaasa bu sezon, deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 4 maç 2,5 gol altında tamamlandı.

 

 • Karşılıklı Gol Yok  1.70
  VPS Vaasa bu sezon deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 8 maçta 7 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

 

 • İlk Yarı Sonucu 0  1.75
  VPS Vaasa bu sezon deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.

 

26.09.2016  günü maç  Pazartesi  maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Banko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Pazartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlari sitemizde olacaktır.Takipte kalın paranızı katlayın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir