AVL 813 Kızıl Yıldız – Darüşşafaka Doğuş iddaa tahmin

By | 13 Ekim 2016

13 Ekim Perşembe EUROLEAGUE iddaa tahminleri ve maç yorumlarına devam edelim. Basketbol iddaa tahminleri ile Günün maçları kazandırmaya devam ediyor. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 813 kodlu Kızıl Yıldız – Darüşşafaka Doğuş maçına özel iddaa tahmini.

813 Kızıl Yıldız – Darüşşafaka Doğuş

Avrupa’daki hiçbir takım için bu deplasmanda oynamak kolay olmamıştır. 18 bin kişi önünde yoğun baskı ve atmosfer önünde her zaman zorlanmıştır deplasman takımları. Darüşşafaka Doğuş içinde açıkcası başlangıç için çok zor bir mücadele olacak. Yeni koçu, yüksek bütçeli kadrosu ve yapılanması ile Darüşşafaka, bu sezon Euroleague’de iyi sonuçlara imza atabilecek bir potansiyele sahip. Özellikle kısa oyuncu rotasyonunda Wanamaker gibi, David Anderson gibi, Bertans gibi, Wilbekın gibi etkili oyunculara sahip. Ayrıca pota altında Semih-Moerman-Slaughter gibi 3 caydırıcı isme sahipler. Kızılyıldız ise kadrosundan bir çok ismi kaybetti ki bunların başında da Zirbes ile Miller geliyor. Yabancı oyuncu olarak sadece Charles Jenkins var ki o da esasen yeni bir oyuncu değil Kızılyıldız için. Pota altını güçlendirmek adınada Milko Bjelica transferi geldi. Genç bir kadro olduklarını söylemek lazım. ABA Ligine’de iyi bir başlangıç yaptılar ancak karşılarında çok tecrübeli bir takım var. Temsilcimizi kazanmaya daha yakın görüyorum. Handikap sadece 2.5 sayı. Darüşşafaka en az 3 farklı kazanır.

Tahmin: 2

Perşembe Basketbol iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Bugün program oldukça dar. Bu nedenle 3 basketbol maçıyla idare edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir