Tag Archives: 10 Eylül Cumartesi banko iddaa tahminleri

Süper Lig Maç Tahminleri 10.09.2016

Sitemizin başarılı yazarı Burak Çebi’den 10 Eylül Cumartesi Süper Lig maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. İddaa’da kazandıran yorumlar ve banko kuponlar ile sizlere doğru kazancı sunmaya devam ediyoruz.  Her gün hazır kuponlar ve banko maçlar Günün Maçları sitenizde yer almaya devam ediyor! 117 / M.Başakşehir – Kasımpaşa  MS 1 – 1.65  Lig’in ilk haftası Fenerbahçe’yi ‘’1-0’’ ve 2. Haftası… Read More »

10 Eylül Cumartesi Sürpriz Maçlar

10 Eylül Cumartesi maçlarına özel Sürpriz Maçlar ve iddaa tahminleri. 10.09.2016 cumartesi maçlarından oluşan kuponlarımız ile iddaa’da sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa’da fark yaratan sitemizi takip ederek siz de kazancınızı arttırabilirsiniz. Hazır Kuponlar ve banko maçlar her gün siteniz Günün Maçları’nda! 369 Korona Kielce – Arka Gdynia Korona’nın büyük belirsizliklerle girdiği ve yıldız golcüsü Cabrera’yı kaybettikten sonra sezon içerisinde… Read More »

104 Manchester United – Manchester City iddaa tahmin

10 Eylül Cumartesi maçlarına özel banko maçlar ve hazır kuponlar ile Günün Maçları siteniz paranızı katlamaya devam edecek. İddaa’da kazandıran yorumlar ve banko kuponlar ile sizlere doğru kazancı sunmaya devam ediyoruz. 104 iddaa kodlu Manchester United – Manchester City maçına özel tahmin! Her gün hazır kuponlar ve banko maçlar Günün Maçları sitenizde yer almaya devam ediyor!… Read More »