Tag Archives: 11 Kasım Cuma Fanatik iddaa tahminleri

103 Romanya-Polonya iddaa maç tahmini

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  103 iddaa kodlu Romanya-Polonya maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 103 Romanya-Polonya: İlk 3 maçında yenilgi yaşamayan Romanya henüz zor bir maç oynamamıştı. Polonya… Read More »

102 K.İrlanda-Azerbaycan iddaa tahmini

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  102 iddaa kodlu K.İrlanda-Azerbaycan maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 102 K.İrlanda-Azerbaycan: Kuzey İrlanda’nın performansını ve kapasitesini Şampiyona’da da görmüştük ancak Azerbaycan bu kez… Read More »

101 Çek Cumhuriyeti-Norveç iddaa yorumu

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  101 iddaa kodlu Çek Cumhuriyeti-Norveç maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 101 Çek Cumhuriyeti-Norveç: Bir önceki milli takım fikstüründe Çek Cumhuriyeti’nin komple yenilendiğini, böylesine… Read More »

478 Brezilya-Arjantin iddaa tahmini

11 Kasım Cuma gününe özel banko maçlar  ve iddaa tahminleri ile yazılarımıza devam edelim. Bugün ağırlıklı olarak Dünya Kupası Eleme maçlarına yer vereceğiz. 2018 Dünya Kupası heyecanı hafiften başladı..  478 iddaa kodlu Brezilya-Arjantin maçına özel iddaa tahmini. Her gün banko maçlar ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda olmaya devam edecek… 478 Brezilya-Arjantin: Grupta lider durumda olan Brezilya, en kritik sınavına çıkıyor. Brezilya ile Arjantin arasındaki… Read More »