Tag Archives: 12 Ağustos Cuma Sahadan iddaa tahminleri

116 Zenit – Rostov iddaa tahmini

12 Ağustos Cuma Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 116 iddaa kodlu Zenit – Rostov maçına özel yorum! 116 Zenit – Rostov Zenit sezona Lucescu ile Süper Kupa’yı kazanarak girmişti… Read More »

12.08.2016 Cuma Banko iddaa tahminleri

12 Ağustos Cuma gününe özel banko iddaa tahminleri ve analizleri. Cuma maçlarından sizler için seçtiğimiz bankolar ile iddaa’da siz de kazanın. Günün Maçları siteniz her gün güncel içeriği ile sizlere yardımcı olmaya devam edecek. İddaa’da fark yaratan sitenizi takip etmeyi ihmal etmeyin! Banko maçlar ile kazanın. 171 Vancouver – San Jose Son oynadığı 4 maçta… Read More »

144 Lyngby – Aarhus iddaa tahmini

12 Ağustos Cuma Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 144 iddaa kodlu Lyngby – Aarhus maçına özel yorum! 144 Lyngby – Aarhus Mütevazi bir kadroya sahip olmasına karşın Lyngby sezona… Read More »

108 Viborg – Randers iddaa tahmini

12 Ağustos Cuma Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 108 iddaa kodlu Viborg – Randers maçına özel yorum! 108 Viborg – Randers İngiliz teknik adam Colin Todd ile yollarını ayıran Randers… Read More »