Tag Archives: 128 kodlu maç tahmini

128 Kasımpaşa – Gençlerbirliği iddaa tahmini

15 Ocak Pazar banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 128 kodlu Kasımpaşa – Gençlerbirliği maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 128 Kasımpaşa –… Read More »

128 Rangers – Celtic iddaa tahmini

31 Aralık Cumartesi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 128 kodlu Rangers – Celtic  maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.   128 Rangers – Celtic Yılbaşı gününde erken fikstürde derbi oynamak farklı bir durum!… Read More »

128 Arouca – Guimaraes iddaa yorumu

23 Aralık Cuma banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 128 kodlu Arouca – Guimaraes maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 128 Arouca – Guimaraes Bu sezon deplasmanlarda aldığı galibiyetlerle dikkat çeken Guimaraes zirve yarışındaki Sporting… Read More »