Tag Archives: 13.08.2016 Cumartesi maç tahminleri

324 Mattersburg – Wolfsberger iddaa tahmini

13 Ağustos Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 324 iddaa kodlu Mattersburg – Wolfsberger maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Tutan Kupon size her gün bankolar sunuyor! 324 Mattersburg – Wolfsberger Mattersburg bu ligin en kötü takımı. Sezon önce ülkede yapılan değerlendirilmelerde… Read More »

13.08.2016 Cumartesi Banko iddaa tahminleri

13 Ağustos Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Tutan Kupon size her gün bankolar sunuyor! 216 Arka Gdynia – Slask Wroclaw Arka Gdynia, 2011’de açtığı stadı Gosir’de çıktığı 104 maçta 48 galibiyet alarak önemli bir yüzde yakaladı.… Read More »

342- Ajax – Roda günün maçı

13 Ağustos Cumartesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 342 iddaa    Ajax – Roda maçına özel yorum! ki sezondur PSV’nin şampiyon olması sonrasında Ajax, yeni sezonda geçen yılki hatalarını… Read More »