Tag Archives: 14.08.2016 Pazar Futbol Maç Tahminleri

443 PSV Eindhoven – AZ Alkmaar iddaa Tahmini 14.08.2016

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 443  iddaa kodlu PSV Eindhoven – AZ Alkmaar maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz! İlk haftanın henüz hazır gözükmeyen takımı şampiyon PSV idi. Utrecht önünde geriye düştüler… Read More »

469 Jerv – Raufoss İddaa Günün Maçı

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 469  iddaa kodlu Jerv -Raufoss maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz!     Son haftalarda iyi form tutan Jerv, yakaladığı ritimle gözünü ilk 2’ye kestirmiş durumda. Bu… Read More »

14.08.2016 Günün Maçı 460 Club Brugge – Lokeren

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 460 iddaa kodlu Club Brugge -Lokeren  maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz!     . Geçen hafta Oostende deplasmanında iyi oynayamayan Club Brugge, son dakikada yediği golle mağlup… Read More »

Günün maçı 448 Arsenal – Liverpool 14.08.2016

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 448 iddaa kodlu Arsenal-  Liverpool  maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz!     Arsenal, sezona sakatlık kabusuyla giriyor. Stoperlerden Gabriel ile Mertesacker kesin, Koscielny büyük ihtimalle yok. Ayrıca… Read More »

Günün Maçı 417 Bourmemouth – Manchester United

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 417 iddaa kodlu Boumemouth –  Manchester Unt  maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz!     Man.United’da 3 efsane isim büyük başarılar kazanmak için buluştu. Mourinho, İbrahimoviç, Pogba. Hepsi… Read More »

418 Feyenoord – Twente Günün Maçı

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 418 iddaa kodlu Feyenoord – Twente  maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Size her gün bankolar sunuyoruz!   Gio van Bronckhorst’la yoluna devam eden Feyenoord sene başından beri çok ofansif bir görüntü çizdi.… Read More »