Tag Archives: 14.09.2016 Çarşamba iddaa tahminleri

ŞL: 467 Tottenham – Monaco iddaa tahmini

14 Eylül Çarşamba gününe özel Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumlarımızla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. 467 kodlu Tottenham – Monaco maçına özel iddaa tahmini. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 467  Tottenham – Monaco Fenerbahçe’ye karşı oynadıkları futbolu düşününce Monaco’yu Şampiyonlar Ligi’nde görmek hala… Read More »

ŞL: 464 Lyon – Dinamo Zagreb İDDAA tahmini

14 Eylül Çarşamba gününe özel Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumlarımızla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. 464 kodlu Lyon – Dinamo Zagreb maçına özel iddaa tahmini. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 464 Lyon – Dinamo Zagreb Lyon sezona çok iyi girip, son 2 maçta şaşırtanlardan.… Read More »

ŞL: 463 Leverkusen – Cska Moskova İDDAA tahmini

14 Eylül Çarşamba gününe özel Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumlarımızla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. 463 kodlu Leverkusen – Cska Moskova maçına özel iddaa tahmini. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 463 Leverkusen – Cska Moskova Bu karşılaşmada ev sahibi tercihi yapmamın en önemli neden Leverkusen değil,… Read More »

ŞL: 461 Juventus – Sevilla İDDAA tahmin

14 Eylül Çarşamba gününe özel Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumlarımızla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. 461 kodlu Juventus – Sevilla maçına özel iddaa tahmini. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 461 Juventus – Sevilla Son yıllarda İtalya’yı domine eden Juventus, yine son yıllarda Avrupa Ligi’ni… Read More »

ŞL: 460 Club Brugge – Leicester İDDAA tahmin

14 Eylül Çarşamba gününe özel Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumlarımızla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. 460 kodlu Club Brugge – Leicester maçına özel iddaa tahmini. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 460 Club Brugge – Leicester Belçika Ligi’nde kötü açılış da… Read More »