Tag Archives: 15 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi yorumları

UEFA 497 Zoria Luhansk – Fenerbahçe İddaa tahmini

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 497 kodlu Zoria Luhansk – Fenerbahçe maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 497 Zoria Luhansk – Fenerbahçe 3.maçında evinde Bursaspor’a yenilen Fenerbahçe, ligde ilk 3 maçını kazanamayarak tarihinin en kötü başlangıcını yaptı. Sarı… Read More »

UEFA 507 Konyaspor – Shakhtar Donetsk İDDAA tahmin

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 507 kodlu Konyaspor – Shakhtar Donetsk maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 507 Konyaspor – Shakhtar Donetsk Konyaspor’un belki Avrupa tecrübesi yok ve Shakhtar Donetsk de Avrupa Kupaları’nın en tecrübeli takımlarından birisi… Bu… Read More »

UEFA 509 Osmanlıspor – Steaua Bükreş İDDAA tahmin

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 509 kodlu Osmanlıspor – Steaua Bükreş maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 509 Osmanlıspor – Steaua Bükreş Trabzonspor’a 2-0 yenen Osmanlıspor beni şaşırtmadı. Avrupa Ligi ön eleme maçlarından dolayı sezonu erken açan takım… Read More »

UEFA 511 Paok – Fiorentina İDDAA Tahmin

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 511 kodlu Paok – Fiorentina maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 511 Paok – Fiorentina Maçtan birkaç gün sonra Roma ile karşılaşacak olan Fiorentina’da, teknik patron Paulo Sousa büyük ölçüde rotasyona gitmeyi… Read More »

UEFA 512 Salzburg – Krasnodar İDDAA tahmini

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 512 kodlu Salzburg – Krasnodar maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 512 Salzburg – Krasnodar Son yıllarda yaptıkları sayesinde Salzburg ismen bize pozitif şeyler ifade edebilir ama bu sene geçmişi aratıyor. Şampiyonlar… Read More »

UEFA: 514 Standard Liege – Celta Vigo iddaa tahmini

15 Eylül Perşembe UEFA iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 514 kodlu Standard Liege – Celta vigo maçına özel iddaa yorumu. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ve maç yorumları sadece Günün Maçları sitemizde! Hazır kuponlar ve banko maçlar için size bu adres yeter! 514 Standard Liege – Celta Vigo Real Madrid ile Atl.Madrid’i içinde barındıran zor fikstür sebebiyle Celta sezona iyi başlamadı. Leganes’e hakem… Read More »