Tag Archives: 21 Ağustos Pazar iddaa tahminleri

iddaa 107 M.Başakşehir – Fenerbahçe tahmin

21 Ağustos Pazar gününe özel Günün Maçlarına bakalım. Her gün banko maçlar ve banko kuponlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek her gün kazanabilirsiniz. İddaa tahminlerine geçelim 107 kodlu M.Başakşehir – Fenerbahçe maçı iddaa yorumu. 107 M.Başakşehir – Fenerbahçe Başakşehir de Fenerbahçe de sezonu erken açtılar, her iki ekibi de üçer resmi… Read More »

21.08.2016 Pazar Banko iddaa tahminleri

21 Ağustos Pazar gününe özel Günün Maçlarına bakalım. Her gün banko maçlar ve banko kuponlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek her gün kazanabilirsiniz. İddaa tahminlerine geçelim, genel bir yorum yazalım.. Bir kaç ligin birleşmesi ile sizlere 21.08.2016 Pazar maçlarından bir demet sunalım. 501 Sandnes – Bryne Sandefjord ve Kristiansund’u mağlup edebilen Sandnes, iyi… Read More »

iddaa 433 Eupen – Anderlecht tahmin

21 Ağustos Pazar gününe özel Günün Maçlarına bakalım. Her gün banko maçlar ve banko kuponlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek her gün kazanabilirsiniz. İddaa tahminlerine geçelim 433 kodlu Eupen – Anderlecht maçı iddaa yorumu. 433 Eupen – Anderlecht Ligin yeni takımı Eupen ilk iki maçını kaybettikten sonra deplasmanda Westerlo’yu yenerek büyük bir… Read More »

iddaa: 131 Sunderland – Middlesbrough tahmin

21 Ağustos Pazar gününe özel Günün Maçlarına bakalım. Her gün banko maçlar ve banko kuponlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek her gün kazanabilirsiniz. İddaa tahminlerine geçelim 131 kodlu Sunderland – Middlesbrough maçı iddaa yorumu. 131 Sunderland – Middlesbrough Middlesbrough çok güzel takım kurmuş olsa da ilk maçtaki futbol… Read More »