Tag Archives: 22 Eylül Perşembe Oranı Düşen Maçlar

652 Valencia-Alaves günün maç yorumu

22 Eylül Perşembe Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…652 iddaa Valencia – Alaves maçına özel yorum! 652 Valencia-Alaves: Valencia için ikna edici cümleler kursam da, mesela ‘Alaves’te 10 eksik var’ desem… Read More »

645 Osasuna-Espanyol günün maçı

22 Eylül Perşembe Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…645 iddaa Osasuna – Espanyol maçına özel yorum! 645 Osasuna-Espanyol: Osasuna’nın bu ligde herhangi bir maçı kazanma ihtimali çok düşük. La Liga’nın en… Read More »

644 Deportivo La Coruna-Leganes

22 Eylül Perşembe Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…644 iddaa Deportivo La Coruna – Leganes maçına özel yorum!   644 Deportivo La Coruna-Leganes: Deportivo, 4 haftada sadece 2 gol atabildi, son… Read More »

640 Lugano-Grasshoppers iddaa tahmin

22 Eylül Perşembe Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…640 iddaa Lugano – Grasshoppersmaçına özel yorum! 640 Lugano – Grasshoppers: Grasshoppers bu sezon iç sahada başka, deplasmanlarda başka! Gittikleri hiçbir deplasmandan puan çıkaramadılar bu… Read More »