Tag Archives: 27.11.2016 Pazar maç tahminleri

145 Osasuna-Atletico Madrid iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 145 Osasuna-Atletico Madrid : A.Madrid’in ligde iki maç üst üste gol atamamış olduğunu düşündüğümüzde, her ne kadar araya 2-0 kazandıkları PSV maçı… Read More »

154 Real Sociedad-Barcelona iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 154 Real Sociedad-Barcelona : İki takım bu sahada 70 maç yapmış, Barcelona sadece 17 kez galip gelebilmiş! Katalanlar’ın, Anoeta’da 10 yıldır zaferi… Read More »

148 Manchester Utd-West Ham iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 148 Manchester Utd-West Ham : 2.5 üstü’ne 1.50, ‘KG var’a 1.65 oran verilmiş. Yani iddaa risk yönetimi, Man.United’ın 3-0 ve daha farklı… Read More »

147 Rizespor-Fenerbahçe iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 147 Rizespor-Fenerbahçe : Oyun olarak hala istenilen seviyede olmasalar da Van Persie gibi oyuncunun hayata dönüşü açısından F.Bahçe önemli bir eşik geçti… Read More »

143 Arsenal-Bournemouth iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 143 Arsenal-Bournemouth : PSG karşısında Şampiyonlar Ligi maçına çıkarken Arsenal için ÜST tavsiye etmiştim. Sebep olarak da motive olurlar zaten çünkü rahatlar… Read More »

142 Genoa-Juventus iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 142 Genoa-Juventus : 3 gollü Pavoletti, Orbay ve Veloso’nun yokluğu Genoa’yı çok etkiler. Juve, 2.sıradaki Roma ile 7 puanlık farkı korur.Genoa bu… Read More »

137 Gençlerbirliği-Trabzonspor iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 137 Gençlerbirliği-Trabzonspor : Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 9 maçta 8 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Trabzonspor bu… Read More »

135 Palermo-Lazio iddaa tahmini

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 135 Palermo-Lazio : Son haftaların formda takımı Lazio ligin en dağınık takımı Palermo karşısında kazanarak Şampiyonlar Ligi potasını takibini sürdürür. Tahmin:Maç Sonucu… Read More »

134 Villarreal-Alaves iddaa yorumu

27 Kasım Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 134 Villarreal-Alaves : Haftalardır Villarreal’in kötü oynayarak kazandığını yazıyordum. A.Bilbao deplasmanından aynı futbolla puan almaları zordu ve 1-0 kaybettiler. İnaki ile Aduriz… Read More »