Tag Archives: 28.08.2016 Pazar maç tahminleri

İDDAA 150 Fenerbahçe – Kayserispor Tahmin

28 Ağustos Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. 150 iddaa kodlu Fenerbahçe – Kayserispor maçına özel iddaa tahmini. Günün Maçları’nı takip edin siz de kazanın! Her gün banko kuponlar ve hazır kuponlar ile iddaa’da kazandıran site Günün Maçlarını takip edin! 150 Fenerbahçe – Kayserispor Fenerbahçe geçtiğimiz hafta Başakşehir deplasmanında kaybederek lige mağlubiyetle başladı.İlk dakika da yedikleri golle mağlup olan… Read More »

İDDAA 140 Las Palmas – Granada Tahmin

28 Ağustos Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. 140 iddaa kodlu  Las Palmas – Granada maçına özel iddaa tahmini. Günün Maçları’nı takip edin siz de kazanın! Her gün banko kuponlar ve hazır kuponlar ile iddaa’da kazandıran site Günün Maçlarını takip edin! 140 Las Palmas – Granada Las Palmas Valencia deplasmanında sürprize imza atarak rakibini 4-2 yenerek La Liga’ya… Read More »

425 iddaa Psv Eindhoven – Groningen maç yorumu

28 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…425 iddaa Psv Eindhoven – Groningen maçına özel yorum!   on şampiyon sezona 3’te 3’le başladı. Araya Devler Ligi fikstürü… Read More »

150 Fenerbahçe – Kayserispor iddaa maç yorumu

28 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…150 iddaa Fenerbahçe – Kayserispor maçına özel yorum!   Ligin ilk haftasında Başakşehir’e yenilen takım hafta içi Grasshoppers’ı yenip moral… Read More »

142 Monaco – Paris St Germain iddaa tahmin

28 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…142 iddaa Monaco – Paris St Germain maçına özel yorum! Sezona yavaş başlayan Monaco yavaş yavaş ritim yakalıyor. Şampiyonlar Ligi… Read More »

141 Athletic Bilbao – Barcelona iddaa yorumu

28 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…141 iddaa Athletic Bilbao – Barcelona maçına özel yorum! Gijon’a 2-1 yenilen A.Bilbao sezona iyi başlayamadı. Barcelona ise daha sezon… Read More »

133 Manchester City – West Ham günün maçı iddaa

28 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…133 iddaa Manchester City – West Ham maçına özel yorum!   Guardiolo-Manchester City-Bilic-West Ham? Bu 4 kelimeyi yan yana bulmaca… Read More »

453 Thun – Basel İddaa tahmin

28 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…453 iddaa Thun – Basel maçına özel yorum!   Lige 5’te 5’le başlayan Basel, formunun zirvesinde. Thun deplasmanında da kazanmaya… Read More »