Tag Archives: 29.11.2016 Salı iddaa yorumları

454 Sporting Gijon-Eibar iddaa tahmini

29 Kasım SALI gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 454 Sporting Gijon-Eibar : Eibar’a yine güveniyorum. Konuk ekip, doğru sistemle oynandığında yeteneğin çok da önemli olmadığının son kanıtı… Mendilibar gibi tecrübeli… Read More »

442 Dijon-Monaco iddaa tahmini

29 Kasım SALI gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 442 Dijon-Monaco : Monaco antrenörü için sürekli aynı ifadeleri kullanıyorum! benim gözümde rakibi taktiksel anlamda en iyi çözen hocalardan birisi. Ona karşı… Read More »

425 Liverpool-Leeds iddaa yorumu

29 Kasım SALI gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 425 Liverpool-Leeds : Lig Kupası Çeyrek Finali de olsa, kabul etmek lazım Liverpool Premier Lig’de uzun yıllar sonra şampiyonluk hedefli ve haliyle… Read More »

424 Hull-Newcastle iddaa tahmini

29 Kasım SALI gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 424 Hull-Newcastle : Hull City’e açılan oran 2.70, Newcastle United’a açılan oran ise 2.00! Direkt oranlardan yola çıktığımızda Hull City Championship, Newcastle… Read More »