Tag Archives: 29 Ekim Cumartesi Fanatik iddaa tahminleri

121 Adanaspor-Galatasaray günün maç yorumu

29 Ekim Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 121 Adanaspor-Galatasaray: Geçtiğimiz hafta sizlere ‘Trabzon her ne kadar gol sıkıntısı çekse… Read More »

119 Alaves-Real Madrid iddaa tahmini

29 Ekim Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 119 Alaves-Real Madrid: Geçen hafta Real Madrid-A.Bilbao kapışmasına ‘KG var’ önermiştim. A.Bilbao… Read More »

114 Manchester Utd-Burnley iddaa tahmini

29 Ekim Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 114 Manchester Utd-Burnley: Man.United’a güvenmediğinizi biliyorum ama onlara oynamanın şimdi tam zamanı!… Read More »

108 Bursaspor-Atiker Konyaspor iddaa tahmini

29 Ekim Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 108 Bursaspor-Atiker Konyaspor: Günümüzde spor doktorları da, fizyoterapistleri de kendilerini çok geliştirdiler… Read More »

106 Sporting Gijon-Sevilla iddaa yorumu

29 Ekim Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 106 Sporting Gijon-Sevilla: S.Gijon, 2 sezondur rakip kim olursa olsun iç sahada… Read More »

105 Gaziantepspor-Osmanlıspor iddaa tahmini

29 Ekim Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 105 Gaziantepspor-Osmanlıspor: Osmanlıspor kadrosuna bakışım ortada. Takımın transfer politikasını, yabancı oyuncuları seçme… Read More »