Tag Archives: İngiltere Premier Lig

336 Manchester City – Arsenal iddaa yorumu

18 Aralık Pazar gününe özel iddaa kuponları ve hazır kuponlar sizlerle..  336 kodlu Manchester City – Arsenal maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 336 Manchester City – Arsenal Manchester City’nin bu sezon gol yemediği maç sınırlı. Arsenal… Read More »

İDDAA 115 Hull – Chelsea Tahmin

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 115 iddaa kodlu Hull – Chelsea iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 115 Hull – Chelsea  Hull lige çift galibiyetle başladı ancak son dönemde ciddi düşüşe geçti. Gerçi son 4 haftanın… Read More »

459 Accrington – Burnley günün maçı tahmin

24 Ağustos Çarşamba Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 459 iddaa  Accrington – Burnley maçına özel yorum! Liverpool’u yenip ligde ilk galibiyetini alan Burnley çok moralli. Hedefleri ligde kalmak. Kupa… Read More »