Tag Archives: İtalya Ligi İddaa tahminleri

130 Cagliari – Genoa iddaa tahmini

15 Ocak Pazar banko iddaa tahminleri ve maç yorumları..  130 kodlu Cagliari – Genoa maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 130 Cagliari – Genoa… Read More »

442 Ac Milan – Torino iddaa tahmini

12 Ocak Perşmebe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 442 kodlu Ac Milan – Torino maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 442 Ac Milan… Read More »

272 Bari – Spal 2013 iddaa tahmini

29 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 272 kodlu Bari – Spal 2013 maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 272 Bari – Spal 2013 Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son… Read More »

159 Roma – Ac Milan idda tahmini

12 Aralık Pazartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 159 kodlu  Roma – Ac Milan iddaa tahmini Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 159 Roma – Ac Milan Serie A’nın 2. ve 3.sü karşı karşıya geliyor, iki takım da 32 puanda. Roma… Read More »

157 Fiorentina – Sassuolo iddaa tahmini

12 Aralık Pazartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 157 kodlu Fiorentina – Sassuoloiddaa tahmini Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 157 Fiorentina – Sassuolo Sis nedeniyle Avrupa Ligi maçı Cuma günü oynanan Sassuolo, Fiorentina karşısında direnemez. Tahmin:Maç Sonucu 1 1.45 İki… Read More »

135 Cagliari – Napoli iddaa tahmini

11 Aralık Pazar gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 135 kodlu agliari – Napoli iddaa tahmini Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 135 Cagliari – Napoli Geçen hafta Pescara karşısında Cagliari…Yine ÜST bahisim vardı ama Cagliari 1-0 öndeyken gelen erken kırmızı kart, sonrası defansif oyuncu değişikliği oyunu… Read More »

138 Bologna-Genoa iddaa tahmini

2 Ekim Pazar iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 138 iddaa kodlu  Bologna-Genoa iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 138 Bologna-Genoa 3 maçtır kazanamayan ve 2 önemli oyuncusu cezalı olan Genoa’ya karşı Bologna avantajlı. Inter’den puan almaları önemli ancak bunun dışında… Read More »

137 Atalanta-Napoli iddaa tahmini

2 Ekim Pazar iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 137 iddaa kodlu Atalanta-Napoli iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 137 Atalanta-Napoli v sahibi takım ligin beraberlik almayan 4 takımından biri. Ya galip, ya mağlup. Son hafta Crotone deplasmanında 3-1 kazandılar. Ancak 4… Read More »

552 Cagliari-Sampdoria iddaa tahmini

26 Eylül Pazartesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…552 iddaa Cagliari-Sampdoria maçına özel yorum! 552 Cagliari-Sampdoria: Üst üste yenilgileri üzerine Cagliari karşısında Sampdoria belki tepki gösterme çabasında olur ama… Read More »

409 Torino-Roma iddaa tahmin

25 Eylül Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…409 iddaa Torino-Roma maçına özel yorum! 409 Torino-Roma: Torino, çok etkili girdiği ligde golcüsü sakatlanınca kayıplara başlamıştı. Belotti atık dönüyor ancak… Read More »