Tag Archives: İtalya Serie A Maç Yorumları

478 Roma – Chievo iddaa yorumu

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 478 kodlu Roma – Chievo maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 478 Roma – Chievo İç saha konusunda bambaşka performans gösteren Roma, evinde 8’de… Read More »

477 Palermo – Pescara iddaa yorumu

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 477 kodlu Palermo – Pescara maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 477 Palermo – Pescara İtalya Serie A Ligi 2016/2017 Sezonu 18. Hafta mücadelesinde,… Read More »

476 Fiorentina – Napoli iddaa tahmini

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 476 kodlu Fiorentina – Napoli maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 476 Fiorentina – Napoli Günün belki de riskli tercihlerinden birisi olacak ama bu… Read More »

475 Cagliari – Sassuolo iddaa maç tahmini

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 475 kodlu Cagliari –  Sassuolo  maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 475 Cagliari –  Sassuolo Son 9 Serie A maçında 1 galibiyeti olan Sassuolo,… Read More »

480 Torino – Genoa iddaa tahmini

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 480 kodlu Torino – Genoa maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 480 Torino – Genoa Evindeki ilk 8 maçta yenilgi yüzü görmeyen, Juventus, Milan… Read More »

İDDAA 126 Napoli – Ac Milan Tahmin

27 Ağustos Cumartesi gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Maçları siteniz iddaa’da hazır kuponlar ve banko kuponları sizlere sunmaya devam ediyor.  126 iddaa kodlu Napoli – Ac Milan maç tahmini. Cumartesi maçları ile birlikte hafta sonuna güzel bir giriş yapacağız. Her gün güncellenen içeriği ile Günün Maçları sitenizi takip etmeyi unutmayın! 126 Napoli –… Read More »

iddaa 139 Atalanta – Lazio tahmin

21 Ağustos Pazar gününe özel Günün Maçlarına bakalım. Her gün banko maçlar ve banko kuponlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek her gün kazanabilirsiniz. İddaa tahminlerine geçelim 139 kodlu Atalanta – Lazio maçı iddaa yorumu. 139 Atalanta – Lazio Gasperini yönetimindeki Atalanta Marten de Roon’u Middlesbrough’a, Luca Cigarini’yi Sampdoria’ya sattı. Swansea’den Paloschi, Independiente’den… Read More »

iddaa: 129 Juventus – Fiorentina tahmin

20 Ağustos Cumartesi maç yorumları ve iddaa tahminleri ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. Kaliteli maç yorumlarının ve banko kuponların adresi olan Günün Maçları sitenizde 20.08.2016 maçlarına özel iddaa tahminleri ve banko maçlar yazımıza başlayalım. 129 iddaa kodlu Juventus – Fiorentina maçına özel tahmin. 129 Juventus – Fiorentina Pogba’yı 105 milyon Euro karşılığında Manchester United’a satan Juventus, Morata’yı da… Read More »