Tag Archives: Şampiyonlar Ligi tahmin

ŞL: 411 Dinamo Kiev – Napoli İDDAA tahmin

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 411 kodlu Dinamo Kiev – Napoli maçına özel iddaa tahmini. 411 Dinamo… Read More »

ŞL: 413 Paris St Germain – Arsenal iddaa tahmini

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 413 kodlu Paris St Germain – Arsenal maçına özel iddaa tahmini.… Read More »

ŞL: 407 Barcelona – Celtic iddaa tahmini

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 407 kodlu Barcelona – Celtic maçına özel iddaa tahmini. 407 Barcelona – Celtic… Read More »

Şampiyonlar Ligi 410 Benfica – Beşiktaş iddaa tahmin

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 410 kodlu Benfica – Beşiktaş maçına özel iddaa tahmini. 410 Benfica – Beşiktaş… Read More »

Şampiyonlar Ligi 408 Basel – Ludogorets iddaa Tahmin

13 Eylül Salı gününe özel Şampiyonlar Ligi banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Her gün kazandıran iddaa tahminleri ile birlikte hazır kuponlar ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. iddaa’da kazandıran kuponlar ve iddaa yorumları ile size yol gösteren sitemizi takip edip siz de kazanabilirsiniz. 408 kodlu Basel – Ludogorets maçına özel iddaa tahmini. 408 Basel – Ludogorets… Read More »

23.08.2016 Salı Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri

23 Ağustos Salı banko iddaa tahminleri ve banko maçlarımız Şampiyonlar Ligi özeline olacak. Her gün kazandıran siteniz Günün Maçları’nda Salı maçlarına özel yorumlar. Hazır kuponlar ve banko maçlar ile size kaliteli hizmet veren Günün Maçları’nda Şampiyonlar Ligi maçlarına genel bakalım! 431 Roma – Porto Portekiz’deki ilk karşılaşma 1-1 sonuçlandı. Bu mücadele de büyük ihtimalle dengede geçecek. İki takım da kendi… Read More »

430 Monaco – Villarreal iddaa maç tahmini

23 Ağustos Salı banko iddaa tahminleri ve banko maçlarımız Şampiyonlar Ligi özeline olacak. Her gün kazandıran siteniz Günün Maçları’nda Salı maçlarına özel yorumlar. Hazır kuponlar ve banko maçlar ile size kaliteli hizmet veren Günün Maçları’nda 430 iddaa kodlu Monaco – Villarreal maçı yorumu. 430 Monaco – Villarreal Fenerbahçe maçlarında kötü oynamasına rağmen turu geçen Monaco, Falcao’dan yoksun çıktığı mücadelede Villarreal’i… Read More »

431 Roma – Porto iddaa maç tahmini

23 Ağustos Salı banko iddaa tahminleri ve banko maçlarımız Şampiyonlar Ligi özeline olacak. Her gün kazandıran siteniz Günün Maçları’nda Salı maçlarına özel yorumlar. Hazır kuponlar ve banko maçlar ile size kaliteli hizmet veren Günün Maçları’nda 431 iddaa kodlu Roma – Porto maçı yorumu. 431 Roma – Porto Portekiz’de oynanan ilk maç 1-1 berabere tamamlanmıştı. Roma’da… Read More »

501 Villarreal – Monaco iddaa tahmini

17 Ağustos Çarşamba gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün maçları sitesi size yine kazandırmaya devam ediyor. 501 kodlu Villarreal – Monaco maçına özel iddaa tahmini. Her gün iddaa tahminlerin en hası bu sitede olmaya devam ediyor.  Hazır Kuponlar ve Banko maçlar ile siz de kazanın! 501 Villarreal – Monaco Fenerbahçe önünde izlediğim Monaco, temsilcimizden iyi bir oyun… Read More »

499 Ludogorets – Viktoria Plzen iddaa tahmini

17 Ağustos Çarşamba gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün maçları sitesi size yine kazandırmaya devam ediyor. 499 kodlu Ludogorets – Viktoria Plzen maçına özel iddaa tahmini. Her gün iddaa tahminlerin en hası bu sitede olmaya devam ediyor.  Hazır Kuponlar ve Banko maçlar ile siz de kazanın! 499 Ludogorets – Viktoria Plzen Ludogorets’in sahası UEFA kriterlerini karşılamadığından… Read More »