Tag Archives: Türkiye Süper Ligi

Fenerbahçe – Beşiktaş iddaa tahmini

03 Aralık Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 118 Fenerbahçe – Beşiktaş: Kupadaki Gençlerbirliği yenilgisini abartmaya gerek yok. Sonuçta Türkiye Kupası bizde format gereği çok geri planda kalıyor. Elenmeyeceğiniz kesin olunca… Read More »

120 Beşiktaş-Trabzonspor iddaa maç tahmini

05 Kasım Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 120 kodlu  Beşiktaş-Trabzonspor maçı… Read More »

119 Antalyaspor-Gençlerbirliği iddaa tahmini

05 Kasım Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 119 kodlu Antalyaspor –… Read More »

105 Alanyaspor-Gaziantepspor iddaa tahmini

05 Kasım Cumartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 105 kodlu Alanyaspor-Gaziantepspor maçı iddaa… Read More »

145 Kayserispor-Antalyaspor iddaa yorumu

31 Ekim Pazartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 145 Kayserispor-Antalyaspor: Uzun zamandır Kayseri aleyhine yazıyorum. G.Antep deplasmanında kazansalar dahi… Read More »

144 Kasımpaşa-Alanyaspor iddaa tahmin

31 Ekim Pazartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 144 Kasımpaşa-Alanyaspor: Kemal Özdeş geldikten sonra Kasımpaşa çabuk reaksiyon verdi. Hele… Read More »

139 Fenerbahçe-Karabükspor iddaa tahmini

30 Ekim Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 139 Fenerbahçe-Karabükspor: F.Bahçe’nin mevcut yapısında yokluğu en bariz hissedilen oyuncu Lens. Oynayınca… Read More »

132 Trabzonspor-Rizespor günün maçı tahmin

30 Ekim Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 132 Trabzonspor-Rizespor: Karadeniz derbisinde gollerden yanayım demek komik olur çünkü Trabzonspor sekiz… Read More »

131 Eibar-Villarreal iddaa yorumu

30 Ekim Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 131 Eibar-Villarreal: Eibar’lı futbolcular geçtiğimiz hafta hayatlarının dersini aldılar. 3-0 öne geçtikleri… Read More »

130 İstanbul Başaksehir-Akhisar Bld.G.Spor iddaa tahmini

30 Ekim Pazar gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 130 İstanbul Başaksehir-Akhisar Bld.G.Spor: İY ”0” bahislerine devam ediyorum Akhisar için. Değişen… Read More »