CL 435 Leverkusen – Tottenham İddaa tahmini

By | 18 Ekim 2016

18 Ekim Salı gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. 435 kodlu Leverkusen – Tottenham maçına özel iddaa tahmini. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

435 Leverkusen – Tottenham

Cüneyt Çakır’ın yönettiği maçlarda her zaman bir korku olur, ya 15. dakikada önemli oyuncuya kırmızı çıkarsa diye ama Avrupa’da hakemliğine sözüm yok. Özel hakemlerden birisi. Takımlar açısından bakınca da dengeli, ikisinin de birbirini bence Almanya’da da, İngiltere’de de yenmelerini zor gördüğüm bir eşleşme. Beraberlik oynadım. Gollü beraberlik, 1-1 skoru çevresindeyim.

Tahmin: Beraberlik

Salı  iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta sonu maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir