CL 437 Real Madrid – Legia Varşova iddaa tahmini

By | 18 Ekim 2016

18 Ekim Salı gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. 437 kodlu Real Madrid – Legia Varşova maçına özel iddaa tahmini. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter.

437 Real Madrid – Legia Varşova

3 puanı kimin alacağı konusunda bir tartışma ya da görüş farklılığı olacağını düşünmüyorum zira ekipler arasında dağlar kadar fark var. Real Madrid hafta sonu deplasmanda Real Betis’I 1-6 ile geçti ve gol sıkıntısını bol golle geride bıraktı. Legia Warszawa ise Dortmund’dan 6, Sporting’den 2 gol yedi. Real Madrid’in kendi sahasında erken bir gol bulması halinde 4 handikabı aşması sürpriz olmaz.

Tahmin: 1

Salı  iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Maçları’nda.. Hafta sonu maçları ile Günün Maçları size kazandırmaya devam edecek.. İddaa’da kazandıran tahminler ve banko tahminler sadece Günün Maçları’nda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir