Cumartesi Banko Kuponlar 10.09.2016

By | 10 Eylül 2016

10 Eylül Cumartesi maçlarına özel banko kuponlar ve iddaa tahminleri. 10.09.2016 cumartesi maçlarından oluşan kuponlarımız ile iddaa’da sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa’da fark yaratan sitemizi takip ederek siz de kazancınızı arttırabilirsiniz. Hazır Kuponlar ve banko maçlar her gün siteniz Günün Maçları’nda!

359 Hradec Kralove – Pribram

Kralove’nin sahası yapım aşamasında olduğundan bir süre iç saha mücadelelerini Boleslav’da oynayacaklar. Açıkçası bu durum düşmeme yarışı verecek bir takım adına sıkıntılı bir olay. Nitekim ilk iç saha maçında Jablonec’e kaybettikten sonra Jihlava’yı kalelerine 17 şutun atıldığı maçta şanslarının ve kalecilerinin performansı sayesinde yenebilmişlerdi. Pribram tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşıyor. İlk 5 maçta puan alamadılar ama yeni hocaları tecrübeli Petr Rada yönetimindeki ilk karşılaşmalarında Liberec’e kaybetseler de hiç olmadıkları dirençlilerdi ama şans onlardan yana değildi. Milli arayı onlar açısından fırsat olarak değerlendiriyorum. Pribram’ın tarihinde en uzun süre gol atamama serisi 625 dakika ile 2006 yılına ait. Şuanda ise 577 dakikadır golleri yok, bu olumsuz rekoru kırabilirler. Ayrıca Çek Ligi tarihinin ilk haftadan itibaren baz alınan çalışmasına göre en uzun süre gol bulamayan ekip 1997’de Lazne Bohdanec’ti (462 dakika), Pribram 450 dakikadır gol atamadığından o rekorun da yeni sahibi olabilir. Bu detayları düşündüğümüzde hırslı bir Pribram göreceğimize eminim. Yeni eksikleri yok. Bu kez puan alırlar.

367 Eupen – Oostande

Eupen, ligin ilk 2 maçında o kadar silik göründü ki; normalde hak etmediği lige federasyon kararıyla alınan takım en büyük düşme adayıydı. Sonrasında Westerlo’yu yenip, güçlü Anderlecht’e karşı da maç içi dinamizmi en üst seviyede tutup; kontralarla fazlaca tehlike yaratıp; 1 puan aldılar. Son hafta yine birçok pozisyon buldukları Charleroi maçından bu kez puan kopartamadılar. Şayet bir gerçek var ki o da Eupen’in siyahi isimleriyle hücum geçişlerini çok iyi yaptığı. Ooestende ligde en beğendiğim takımlardan. Kaleci Proto’dan en ileri uçta ki Dimata veya oynarsa Musona’ya kadar müthiş bir kompakt yapı hakim. El Ghanassy’in kenarlardan getirdiği her top neredeyse fırsat demek. Jonckheere cezalı, Akpala sakat. Gollerin geleceğine inanıyorum. 2.5 üstüne oynanır.

Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün maçları siteniz sizlere kazandırmaya devam ediyor. Her gün iddaa’da kazanmak için Günün Maçları sitenizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir