İDDAA 107 Swansea – Liverpool Tahmin

By | 1 Ekim 2016

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 107 iddaa kodlu  Swansea – Liverpool iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!

107 Swansea – Liverpool

Bu sezon Swansea’den beklentiler çok yüksek değildi ama onlar gösterdikleri performansla ligi çok zor tamamlayacaklarının sinyallerini verdiler. Çok kötü bir kadroya sahip değiller ama oynadıkları futbol onları düşme adayları arasına sokuyor. Liverpool ise sessiz sedasız zirveye yürüyor. En büyük silahları sert savunması ve hızlı hücumcuları. Klopp takımını, rakiplerinin gardını ilk yarıdan düşürmek üzere hazırlıyor ve bu maçta da bu taktiği sergilediklerini göreceğiz.

Tahmin: iy 2

  • Liverpool bu sezon 1,3 orana sahip olduğu tek maçta mağlup oldu.
  • Swansea City bu sezon 6,25 orana sahip olduğu tek maçta mağlup oldu.
  • Liverpool, bu sezon favori olarak çıktığı 3 maçta 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Swansea City, bu sezon favori olarak çıkmadığı 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti.
  • Bu sezon ligde, 1,3 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (1 / 2)

01.10.2016  günü maç Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve hazır kuponlarBanko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Cumartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlari sitemizde olacaktır. Takipte kalın paranızı katlayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir