İDDAA 108 Karabükspor – Trabzonspor Tahmin

By | 1 Ekim 2016

1 Ekim Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün maçları sitesi size kazandırmaya devam ediyor. 108 iddaa kodlu Karabükspor – Trabzonspor iddaa yorumu.. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!

108 Karabükspor – Trabzonspor

Trabzonspor’dan beklediğimiz çıkış bir türlü gerçekleşmediği gibi takım gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor. Fakat tekrar edeceğim, bu takım bence daha iyiye gidecek ve bir noktada galibiyet serisi de yakalayacaktır. Yine de bu serinin başladığını görmeden artık Trabzonspor kazanır diyemeyeceğim. Karabükspor evinde çalkantılı Trabzon’a karşı bir adım önde olsa da ben gollere yönelmeyi ve 2-3 gol denemeyi yerinde buluyorum.

Tahmin: 2-3 gol

  • KDÇ Karabükspor, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 2 maçı da kazandı.
  • Bu sezon ligde, 2,2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %33,33 oranında galip geldiler. (1 / 3)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %28,57 oranında berabere tamamlandı. (6 / 21)
  • Bu sezon ligde, 2,3 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (2 / 4)

01.10.2016  günü maç Cumartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve hazır kuponlarBanko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Cumartesi gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlari sitemizde olacaktır. Takipte kalın paranızı katlayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir