İDDAA 453 Türkiye – Rusya Tahmin

By | 31 Ağustos 2016

31 Ağustos Çarşamba banko iddaa tahminleri ve maç yorumları yazımıza devam ediyoruz. İddaa’da kazandıran maçlar ve hazır kuponlar her gün siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. Banko maçlar ile hazırlanan kuponların tutma yüzdesi çok yüksek.. Siz de iddaa tahminlerimizin yanı sıra banko kuponlarımızı kaçırmayın! 453 iddaa kodlu Türkiye – Rusya maç yorumu..

453 Türkiye – Rusya

Avrupa Şampiyonası sonrasında ilk hazırlık maçını verecek olan A Milli futbol takımımız, Fatih Terim’in sürpriz kadro seçimiyle Konya’da Rusya’yı konuk edecek. Kadro olarak kaliteli isimlere sahip olsak da oyun stilimizden kaynaklı daha çok defansif mücadele eden bir takımız. Rusya’nın da oyun kimliği aslında bizim takımımıza benziyor. Bu maçta iki takım da bir nevi birbirlerini tartacaktır. Taraf bahsini kestiremediğim maçta, 2.5 gol altı tercihini değerlendirebilirsiniz.

Tahmin: aLT

Çarşamba iddaa tahminleri ile siteniz Günün Maçları’nda kazanmaya devam edin. Her gün güncellenen içeriği ile gununmaclari.net kazandırmaya ve sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir