İDDAA 506 Astana – Young Boys Tahmini

By | 29 Eylül 2016

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. 506 kodlu Astana – Young Boys maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!

506 Astana – Young Boys

Önemli eksikleri bulunan Young Boys, İsviçre kupası maçını saymadığımızda son 3 resmi maçta da rakip fileleri sarsamadı. Ciddi bir form düşüklüğü de yaşıyorlar. Kazak ekibini artık daha iyi tanıyoruz. Geçen seneden bu yana Avrupa’da iç sahada kaybetmeyen Astana, tam bir iç saha takımı. Uzun yolculuk rakipleri bir hayli etkiliyor. Astana stadının zemini de suni çim olunca Avrupa takımları fazlasıyla zorlanıyor. Young Boys’un mevcut formuyla galibiyet alması zor görünüyor. Astana’nın kaybetmeme serisini de sürdürmesini bekliyorum.

Tahmin: 10ç

  • Bu sezon ligde, 2,3 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %28,57 oranında galip geldiler. (2 / 7)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3 oran verilen maçlar %44,83 oranında berabere tamamlandı. (13 / 29)
  • Bu sezon ligde, 2,3 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %28,57 oranında galip geldiler. (2 / 7)

29.09.2016  günü maç Perşembe maçlarına özel iddaa tahminleri ve hazır kuponlarBanko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Perşembe gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlari sitemizde olacaktır.Takipte kalın paranızı katlayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir