İDDAA 536 Zenit – Az Alkmaar Tahmin

By | 29 Eylül 2016

29 Eylül Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel yorumlar ve tahminler.. 536 kodlu Zenit – Az Alkmaar maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!

536 Zenit – Az Alkmaar

Anzhi karşısında kaybedilen iki puan Zenit açısından başarısız sonuçtu. 2-0 öndeyken Lucescu’nun takımlarının puan bıraktığı pek görülen şey değil. Üstün de oynadılar ama olmadı. Anzhi karşı geldi. Alkmaar da aynısını yaşadı. Onlar da 2-0 öndeyken favori oldukları maçta Go Ahead karşısında 2-2’ye razı oldular, iki puan bıraktılar. İyi de oynadılar ama ben AZ Alkmaar’ı yine de çok beğenmiyorum. Zenit karşısında kaybederler diyorum. Maç sonu 1 önceliğim, oran yükseltmek için H1 de olabilir, İY/MS X/1 de…

Tahmin: 1

  • Zenit, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçı kazandı.
  • Bu sezon ligde, 1,3 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %20 oranında galip geldiler. (2 / 10)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,75 oran verilen maçlar %25 oranında berabere tamamlandı. (4 / 16)
  • Bu sezon ligde, 6,25 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %36,36 oranında galip geldiler. (4 / 11)

29.09.2016  günü maç Perşembe maçlarına özel iddaa tahminleri ve hazır kuponlarBanko maçlar ile her gün Günün Maçları’nda siz de kazanın. Bizler siz site takipçilerimizi  uzman yorumcu kadromuzun tahminleri ile günün maçları hakkında bilgilendirip kazandırmaya devam edeceğiz.! Perşembe gününe özel maçların  yorumları Günün Maçlari sitemizde olacaktır. Takipte kalın paranızı katlayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir