Category Archives: Hazırlık Maçları

148 Crystal Palace – Chelsea iddaa tahmini

17 Aralık Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri.. 148 kodlu Crystal Palace – Chelsea maç yorumu. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 148 Crystal Palace – Chelsea Hafta içi Sunderland deplasmanında aldığı galibiyetle bu sezon üst üste 10. maçını kazanan Chelsea,… Read More »

504 Manchester Utd-West Ham iddaa Tahmini

30 Kasım Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 504 Manchester Utd-West Ham: Lig Kupası’nda Chelsea’yi eleyen West Ham’ın lig maçında bile Manchester United karşısında hafta sonu öne geçtiğini ve 1-1… Read More »

147 Stoke City-Swansea iddaa yorumu

31 Ekim Pazartesi gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa yorumları siteniz Günün Maçları’nda.. İddaa’da kazandıran maç yorumlarını takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’nın kazandıran sitesi.  Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 147 Stoke City – Swansea: Swansea’nin zayıf performansından ve Stoke’un iç… Read More »

472 Japonya – Birleşik Arap Emirlikleri 01.09.2016

01 Eylül Perşembe Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…472 iddaa Japonya – Birleşik Arap Emirlikleri dünya kupası eleme  maçına özel yorum! 472 Japonya – Birleşik Arap Emirlikleri: Birleşik Arap… Read More »

İDDAA 453 Türkiye – Rusya Tahmin

31 Ağustos Çarşamba banko iddaa tahminleri ve maç yorumları yazımıza devam ediyoruz. İddaa’da kazandıran maçlar ve hazır kuponlar her gün siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. Banko maçlar ile hazırlanan kuponların tutma yüzdesi çok yüksek.. Siz de iddaa tahminlerimizin yanı sıra banko kuponlarımızı kaçırmayın! 453 iddaa kodlu Türkiye – Rusya maç yorumu.. 453 Türkiye – Rusya Avrupa Şampiyonası sonrasında ilk… Read More »

İDDAA 449 Norveç – Belarus Tahmin

31 Ağustos Çarşamba banko iddaa tahminleri ve maç yorumları yazımıza devam ediyoruz. İddaa’da kazandıran maçlar ve hazır kuponlar her gün siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. Banko maçlar ile hazırlanan kuponların tutma yüzdesi çok yüksek.. Siz de iddaa tahminlerimizin yanı sıra banko kuponlarımızı kaçırmayın! 449 iddaa kodlu Norveç – Belarus maç yorumu.. 449 Norveç – Belarus Bu maçtan sadece… Read More »

İDDAA 447 Çek Cumhuriyeti – Ermenistan Tahmin

31 Ağustos Çarşamba banko iddaa tahminleri ve maç yorumları yazımıza devam ediyoruz. İddaa’da kazandıran maçlar ve hazır kuponlar her gün siteniz Günün Maçları’nda yer almaya devam ediyor. Banko maçlar ile hazırlanan kuponların tutma yüzdesi çok yüksek.. Siz de iddaa tahminlerimizin yanı sıra banko kuponlarımızı kaçırmayın! 447 iddaa kodlu Çek Cumhuriyeti – Ermenistan maç yorumu.. 447 Çek… Read More »

456 Almanya – Finlandiya hazırlık maçı iddaa yorum

31 Ağustos Çarşamba Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…456 iddaa Almanya – Finlandiya maçına özel yorum! 456  Almanya – Finlandiya: Dünya futbolunun ekol ülkesi olan Almanya, katıldığı tüm organizasyonlarda… Read More »

453 Türkiye – Rusya Günün maçı iddaa yorumu

31 Ağustos Çarşamba Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…453 iddaa Türkiye – Rusya maçına özel yorum! 453 Türkiye – Rusya: EURO 2016’da büyük hayal kırıklığı yaşayan Rusya’yı Antalya’da ağırlıyoruz. İki… Read More »

107 İstanbul Başaksehir – Fenerbahçe SK iddaa yorumu

21 Ağustos Pazar Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…107 iddaa  İstanbul Başaksehir – Fenerbahçe maçına özel yorum! Dick Advocaat geldi ve ilk maçtan Pereira kısırlığını ve sıkıntısını sadece skorla değil,… Read More »