Category Archives: İrlanda Ligleri

238- Sligo Rovers – Finn Harps günün maçları iddaa yorumu

03 Eylül Cumartesi Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…238 iddaa Sligo Rovers – Finn Harps  maçına özel yorum! 238 Sligo Rovers – Finn Harps: Finn Harps ligin en… Read More »

İDDAA 115 Bohemians – Dundalk Tahmin

2 Eylül Cuma maçlarına özel banko tahminler ve iddaa yorumları ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. Her gün güncellenen içeriği ile Hazır kuponlar ve banko maçlar sunan sitemizde cuma maçlarına özel kuponlar ve tahminler bulabilirsiniz. 115 iddaa kodlu Bohemians – Dundalk  maçına özel yorum! 115 Bohemians – Dundalk Dundalk bu sezon ligin en formda takımı. Avrupa Ligi D… Read More »

İDDAA 118 Drogheda – Cobh Ramblers Tahmin

2 Eylül Cuma maçlarına özel banko tahminler ve iddaa yorumları ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. Her gün güncellenen içeriği ile Hazır kuponlar ve banko maçlar sunan sitemizde cuma maçlarına özel kuponlar ve tahminler bulabilirsiniz. 118 iddaa kodlu Drogheda – Cobh Ramblers maçına özel yorum! 118 Drogheda – Cobh Ramblers İrlanda 1. Ligi’nde Limerick şampiyon oldu ve bir üst… Read More »

İDDAA 116 Derry City – Galway Tahmin

2 Eylül Cuma maçlarına özel banko tahminler ve iddaa yorumları ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. Her gün güncellenen içeriği ile Hazır kuponlar ve banko maçlar sunan sitemizde cuma maçlarına özel kuponlar ve tahminler bulabilirsiniz. 116 iddaa kodlu Derry City – Galway maçına özel yorum! 116 Derry City – Galway Derry City ligde üçüncü sırada ancak şampiyonlukta yarıştığı rakiplerinden… Read More »