Category Archives: İtalya Ligleri

130 Cagliari – Genoa iddaa tahmini

15 Ocak Pazar banko iddaa tahminleri ve maç yorumları..  130 kodlu Cagliari – Genoa maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 130 Cagliari – Genoa… Read More »

442 Ac Milan – Torino iddaa tahmini

12 Ocak Perşmebe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 442 kodlu Ac Milan – Torino maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 442 Ac Milan… Read More »

272 Bari – Spal 2013 iddaa tahmini

29 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 272 kodlu Bari – Spal 2013 maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 272 Bari – Spal 2013 Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son… Read More »

478 Roma – Chievo iddaa yorumu

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 478 kodlu Roma – Chievo maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 478 Roma – Chievo İç saha konusunda bambaşka performans gösteren Roma, evinde 8’de… Read More »

477 Palermo – Pescara iddaa yorumu

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 477 kodlu Palermo – Pescara maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 477 Palermo – Pescara İtalya Serie A Ligi 2016/2017 Sezonu 18. Hafta mücadelesinde,… Read More »

476 Fiorentina – Napoli iddaa tahmini

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 476 kodlu Fiorentina – Napoli maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 476 Fiorentina – Napoli Günün belki de riskli tercihlerinden birisi olacak ama bu… Read More »

475 Cagliari – Sassuolo iddaa maç tahmini

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 475 kodlu Cagliari –  Sassuolo  maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 475 Cagliari –  Sassuolo Son 9 Serie A maçında 1 galibiyeti olan Sassuolo,… Read More »

480 Torino – Genoa iddaa tahmini

22 Aralık Perşembe banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 480 kodlu Torino – Genoa maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 480 Torino – Genoa Evindeki ilk 8 maçta yenilgi yüzü görmeyen, Juventus, Milan… Read More »

500 Ac Milan – Atalanta iddaa tahmini

17 Aralık Cumartesi gününe özel banko iddaa tahminleri.. 500 kodlu Ac Milan – Atalanta  maç yorumu. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 500 Ac Milan – Atalanta İkisi de son dönemin formda takımlarıydı ama Atalanta evinde Udinese’ye kaybetti, öncesinde… Read More »

159 Roma – Ac Milan idda tahmini

12 Aralık Pazartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 159 kodlu  Roma – Ac Milan iddaa tahmini Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 159 Roma – Ac Milan Serie A’nın 2. ve 3.sü karşı karşıya geliyor, iki takım da 32 puanda. Roma… Read More »