Category Archives: Norveç Ligleri

İDDAA 170 Aalesund – Sarpsborg 08 Tahmin

26 Ağustos Cuma gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Maçları siteniz iddaa’da hazır kuponlar ve banko kuponları sizlere sunmaya devam ediyor.  Cuma maçları ile birlikte hafta sonuna güzel bir giriş yapacağız. Her gün güncellenen içeriği ile Günün Maçları sitenizi takip etmeyi unutmayın! 170 Aalesund – Sarpsborg 08 Aalesund son 2 maçını kaybederken… Read More »

469 Jerv – Raufoss İddaa Günün Maçı

14 Ağustos Pazar Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 469  iddaa kodlu Jerv -Raufoss maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. size her gün bankolar sunuyoruz!     Son haftalarda iyi form tutan Jerv, yakaladığı ritimle gözünü ilk 2’ye kestirmiş durumda. Bu… Read More »

Günün Tahmini: 285 Lillestrom – Rosenborg

6 Ağustos cumartesi banko maçlar ile iddaa’da kazanın. Günün banko maçlarını veren Günün maçları sitenizde cumartesi maçlarına özel kuponlar ve yorumları bulabilirsiniz. İddaa’da sürekli kazancın adresi olmaya aday sitenizi her gün takip edin. İddaa kuponları özellikle yüksek yüzde ile kazandırmaya devam ediyor. Cumartesi kuponlarını tavsiye ediyoruz. 285 Lillestrom – Rosenborg Rosenborg, tarihinin en büyük hayal kırıklığını hafta… Read More »