Category Archives: Portekiz Ligleri

128 Arouca – Guimaraes iddaa yorumu

23 Aralık Cuma banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 128 kodlu Arouca – Guimaraes maç tahmini. Her gün kazandıran iddaa yorumları ve kuponları Günün Maçları’nda! İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 128 Arouca – Guimaraes Bu sezon deplasmanlarda aldığı galibiyetlerle dikkat çeken Guimaraes zirve yarışındaki Sporting… Read More »

429 Benfica – Rio Ave iddaa tahmini

21 Aralık çarşamba banko iddaa tahminleri ve maç yorumları yine Günün Maçları’nda!  429 iddaa kodlu Benfica – Rio Ave maç yorumu. İddaa’da kazandıran adres olmaya devam ediyoruz! Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 429 Benfica – Rio Ave Benfica, Estoril deplasmanında adeta kendi evindeymiş gibi rahat oynayıp; daha fazla… Read More »

470 Setubal – Sporting Lizbon # iddaa tahmini

14 Aralık Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 470 kodlu  Setubal – Sporting Lizbon iddaa tahmini Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 470 Setubal – Sporting Lizbon Portekiz Kupası’nda çeyrek finale kalma maçları oynanıyor. Kupada format tek maç üzerinden ilerlerken, Setubal burada saha… Read More »

370 Tondela – Benfica iddaa tahmini

13 Ağustos Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 370 iddaa kodlu Tondela – Benfica maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Tutan Kupon size her gün bankolar sunuyor! 370 Tondela – Benfica Ülkedeki son 15 kupanın 9’unu kazanan Benfica’da Rui Vitoria’da kısa sürede… Read More »

336 Sporting Lizbon – Maritimo iddaa tahmini

13 Ağustos Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 336 iddaa kodlu Sporting Lizbon – Maritimo maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Tutan Kupon size her gün bankolar sunuyor! 336 Sporting Lizbon – Maritimo Sporting Lizbon şampiyonluk için her şeyi yaptı ama kısmen… Read More »

162 Rio Ave – Porto iddaa tahmini

12 Ağustos Cuma Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 162 iddaa kodlu Rio Ave – Porto maçına özel yorum! 162 Rio Ave – Porto Porto geçen sezon Benfica ve Sporting’in… Read More »