Category Archives: Rusya Ligleri

438 Spartak Moskova – Rubin Kazan iddaa tahmini

05 Aralık Pazartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 438 Spartak Moskova – Rubin Kazan iddaa tahmini Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 438 Spartak Moskova – Rubin Kazan Lider Spartak hafta içi Sovetov’a deplasmanda 4-0 yenilerek büyük şok yaşadı. Rubin Kazan… Read More »

472 Cska Moskova-Orenburg iddaa yorumu

30 Kasım Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 472 Cska Moskova-Orenburg : CSKA Moskova son Rubin Kazan maçında, çok zorlu hava şartlarında oynanmış olsa da, manasız baskı yedi özellikle ikinci… Read More »

470 Rubin Kazan-Arsenal Tula iddaa tahmini

30 Kasım Çarşamba gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 470 Rubin Kazan-Arsenal Tula : Arsenal Tula bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 7… Read More »

221 Cska Moskova-Rubin Kazan maç yorumu

26 Kasım Cumartesi gününe özel  iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Günün Maçları sitenizi takip ederek iddaa’da siz de kazanabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile Günün Maçları fark yaratıyor. iddaa’da size Günün maçları sitesi yeter. 221 Cska Moskova-Rubin Kazan: Son dönemde alınan kötü sonuçlarla liderin 9 puan gerisine düşen CSKA hafta içi de Avrupa’da şampiyonlar ligine veda… Read More »

388 Cska Moskova – Terek iddaa tahmini

10 Eylül Cumartesi maçlarına özel banko maçlar ve hazır kuponlar ile Günün Maçları siteniz paranızı katlamaya devam edecek. İddaa’da kazandıran yorumlar ve banko kuponlar ile sizlere doğru kazancı sunmaya devam ediyoruz. 388 iddaa kodlu Cska Moskova – Terek maçına özel tahmin! Her gün hazır kuponlar ve banko maçlar Günün Maçları sitenizde yer almaya devam ediyor! 388 Cska Moskova – Terek Yıllardır… Read More »

453 Türkiye – Rusya Günün maçı iddaa yorumu

31 Ağustos Çarşamba Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz!…453 iddaa Türkiye – Rusya maçına özel yorum! 453 Türkiye – Rusya: EURO 2016’da büyük hayal kırıklığı yaşayan Rusya’yı Antalya’da ağırlıyoruz. İki… Read More »

205 Ural – Cska Moskova iddaa tahmini

13 Ağustos Cumartesi Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. 205 iddaa kodlu Ural – Cska Moskova maçına özel analiz. Her gün banko maçlar, iddaa tahminleri ve hazır kuponlar siteniz Günün Maçları’nda. İddaa’da kazandıran sitenizi takip ederek para kazanabilirsiniz. Tutan Kupon size her gün bankolar sunuyor! 205 Ural – Cska Moskova  İki ekibin geride kalan 2 maçta… Read More »

116 Zenit – Rostov iddaa tahmini

12 Ağustos Cuma Günün Maçlarına bakalım. Banko iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Maçları siteniz size kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da her gün banko kuponlar, hazır kuponlar ve iddaa tahminleri veren siteniz Günün Maçları’nı takip ederek siz de kazanabilirsiniz! 116 iddaa kodlu Zenit – Rostov maçına özel yorum! 116 Zenit – Rostov Zenit sezona Lucescu ile Süper Kupa’yı kazanarak girmişti… Read More »